Czy warto zlecić outsourcing inwentaryzacji?

Nie ma idealnego miesiąca na przeprowadzenie inwentaryzacji. Ale wybierając terminy inwentaryzacji warto kierować się zasadą ograniczenia jej wpływu na główne operacje biznesowe. Zastanawiasz się jak szybko, sprawnie i bezpiecznie w czasie pandemii covid-19 przeprowadzić weryfikację stanów magazynowych?

inwentaryzacja terminyOd lat realizujemy dla naszych klientów procesy inwentarzowe. Nasze doświadczenie, udział w projektach niestandardowych i przede wszystkim rozproszona struktura terenowa, pozwalają nam właściwie zaplanować poszczególne elementy procesu i sprawnie je zrealizować. Przeprowadzamy zarówno inwentaryzacje tradycyjne m.in. w magazynach sieci sklepów, centrach logistycznych, magazynach lokalnych jak i w tzw. wirtualnych magazynach. Nasi eksperci przygotowują oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb zlecającego.

terminy inwentaryzacjiNasze działania opieramy o przeszkolony personel w postaci dedykowanych zespołów na terenie całego kraju. Zlecenie trafia bezpośrednio do koordynatorów w danym regionie, dzięki czemu szybko i skutecznie możemy je zrealizować bez względu na miejsce inwentaryzacji i rodzaj asortymentu – od sprzętu AGD, aż po produkty sezonowe. Widzieliśmy już prawie wszystko, także nie straszne nam nawet 100 palet w tzw. mixie. Najlepszym przykładem nietypowych zleceń są inwentaryzacje w wirtualnych magazynach np. w samochodach przedstawicieli handlowych. Od kilku lat z sukcesami realizujemy takie zlecenia. Nasza struktura terenowa w ciągu 1 dnia jest w stanie sprawdzić nawet 300 samochodów. W ramach tego procesu, zliczany jest cały produkt oraz materiały POSM dostępne w samochodach, a następnie z przy użyciu aplikacji, raport trafia do centrali i finalnie do klienta.

A to wszystko w 24 godziny!

Bez względu czy inwentaryzacja odbywa się stacjonarnie czy wirtualnie nasi koordynatorzy dopilnują, aby zlecenie przebiegało zgodnie z ustalonym planem, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności oraz poufności, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i wymogami sanitarnymi, w tym wyposażeniem naszego personelu w niezbędne środki ochrony osobistej.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach w tym zakresie!

Marta Jeruzalski

 

Marta Jeruzalski

new business manager
marta.jeruzalski@cursor.pl

 

Zbigniew Puchała

 

Zbigniew Puchała

account director
zbigniew.puchala@cursor.pl

czytaj również

Wyróżniamy najlepszych

Co łączy OEX Cursor i szkołę bezpiecznej jazdy? Już w październiku trzy osoby z nasoex-cursor-szkola-bezpiecznej-jazdyzych struktur terenowych będą miały okazję…

Cursor z prestiżowymi nagrodami

Spółka Cursor po raz kolejny została wyróżniona Diamentem Forbesa i Gazelą Biznesu. W obu rankingach doceniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy. W 10. edycji…

WSZYSTKIE