O nas

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży.

Specjalizujemy się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi, które świadczymy to m.in.: konsultanci sprzedaży, sampling produktów, programy konsumenckie, event marketing, merchandising, audyty retail i zarządzanie strukturami handlowymi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży.

Korzystamy z zaawansowanej technologii, którą dopasowujemy do systemów i procesów naszych Klientów. Dysponujemy siecią kilku tysięcy pracowników terenowych.  Współpracuje z nami ponad 50 firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Jesteśmy laureatami prestiżowych wyróżnień:

 OEX Cursor ecovadisOEX Cursor outsourcing starsOEX Cursor gazele biznesuOEX Cursor diament miesiecznika forbes

Doświadczenie.
Wiedza. Rozwój.

Oferujemy naszym Klientom wieloletnie doświadczenie w procesach wsparcia sprzedaży, ugruntowaną wiedzę pozwalającą na pełną analitykę danych pozyskanych w trakcie realizacji procesów sprzedażowych oraz kreatywne rozwiązania gwarantujące zrównoważony rozwój. Nasze usługi wsparcia sprzedaży oparte są na działaniu ekspertów z wielu dziedzin tak ,by przyniosły naszym Klientom jak największe korzyści.

OEX Cursor tworzą ludzie.

Możemy mieć dostęp do tysiąca narzędzi i najnowszej technologii, ale to właśnie ludzie i ich wiedza są kluczem do sukcesu.

Z OEX Cursor związany prawie całe życie. Na pierwszym miejscu stawia ludzi, bo to na nich oparte są działania firmy. Nieustannie optymalizuje ich pracę poprzez nowe technologie i nieszablonowe rozwiązania.

Przemysław Bogdański

Prezes Zarządu

W OEX Cursor od 2011 roku. Żaden projekt nie ma przed nią tajemnic. Sytuacje bez wyjścia bierze szturmem rozwiązań. Zawsze znajduje odpowiedzi na potrzeby klientów.

Marta Jeruzalski

New Business Manager

W OEX Cursor od 2005 roku. Upoważniona do nadzoru nad loteriami promocyjnymi i konkursami. Zdobywała doświadczenie przy realizacji projektów dla największych międzynarodowych marek.

Agnieszka Belusiak

Group Account Director

W OEX Cursor od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania procesami terenowymi. Doskonale zna specyfikę pracy z klientami korporacyjnymi.

Tomasz Staszczuk

Account Director

Z OEX Cursor związany niemal od początku istnienia firmy. Merytoryczny w myśleniu i metodyczny w działaniu. Zawsze doceniany i wysoko oceniany przez Klientów. Ekspert od zespołów dedykowanych.

Paweł Szymański

Project Manager

Związana z OEX Cursor od 2000 roku. Doświadczenia, wiedzy i opanowania pozazdrościć jej może niejeden manager. Specjalistka od realizacji niecodziennych projektów.

Jolanta Dobrzyńska

Account Director

W życiu firmy od 2001 roku. Specjalista od projektów wsparcia sprzedaży z udziałem konsultantów i promotorów. Ekspert w organizacji akcji samplingowych i eventów na dużą skalę.

Zbigniew Puchała

Account Director

Od 2005 roku w strukturach OEX Cursor. Specjalista Event i Promotional Trade Marketingu. Ekspert z zakresu promocji konsumenckich i programów lojalnościowych. Pracownik Roku 2012.

Przemysław Rudy

Account Director

W OEX Cursor od 2003 roku. Empatyczny i skuteczny manager. Po wielu latach pracy i zdobywania doświadczeń wciąż ma ten sam cel – jako pierwszy wygrać walkę z wiatrakami.

Arkadiusz Leszczyński

Dyrektor Regionu

W organizacji od 2001 roku. Kompetentny manager z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Zawsze gotowy do nowych wyzwań i zadań.

Dariusz Karolczak

Dyrektor Regionu

Jest w naszej organizacji już od 2002 roku. Optymizm i dążenie do realizacji celów jest jego głównym motorem napędowym. Kładzie nacisk na rozwój osobisty i nieustającą naukę.

Łukasz Kołodziejski

Dyrektor Regionu

W OEX Cursor jest od początku. A nawet o 12 lat dłużej, bo pracował w innych podmiotach związanych z grupą OEX. Jego motto - "Co jest powiedziane, będzie wykonane!"

Piotr Szybajło

Dyrektor Regionu

Od 2002 roku związany z OEX Cursor. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dba o ciągłość pracy swojego regionu, zachowując wysoką jakość.

Mariusz Wnukowski

Dyrektor Regionu

W OEX Cursor od 2004 roku. Lubi wyzwania i projekty, w których optymalizacja jest tak samo ważna jak jakość. Dużo w nim pragmatyzmu a jednocześnie niepoprawnego optymizmu.

Łukasz Wasylkowicz

Dyrektor Regionu

W organizacji od 2003 roku prowadzi projekty sprzedażowe. Jako dyplomowany IODO z zaangażowaniem dba o bezpieczeństwo informacji i wspiera Zarząd w zakresie zarządzania ryzykiem.

Kamil Borkowski

Project Manager

W OEX Cursor od 2018 roku. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie finansów, polityki podatkowej i strategii biznesowej. Na finanse patrzy pod kątem biznesowym trzymając się metody win-win.

Przemysław Czarnocki

Finance Manager

Radca prawny, zapewniający OEX Cursor skuteczną i profesjonalną pomoc prawną od 2018 roku. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, koncentrujący się nie na problemach, ale sposobach ich rozwiązywania.

Katarzyna Borkowska

Radca Prawny

W OEX Cursor od 2009 roku. Ekspertka zarządzania flotą dzieląca się doświadczeniem m.in. na Politechnice Warszawskiej. W administracji nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Katarzyna Brener

Dyrektor ds. administracji i floty

W OEX Cursor od 2018 roku. Kreatywna kopalnia pomysłów, dba o dobrą komunikację w firmie. Social Media i internet nie mają przed nią tajemnic.

Karolina Tesarska

Marketing i Komunikacja

Rozpoczęła współpracę z Grupą OEX w 2016 roku od stażu w programie „Kariera” Polskiej Rady Biznesu. W kolejnych latach rozwijała kompetencje w obszarze rekruracji, szkoleń i employer branding.

Ilona Zdunek

HR

Zaufali nam m. in.:

Już prawie 10 lat jesteśmy częścią grupy kapitałowej OEX, która jest jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej. Grupę OEX tworzy 12 spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Napisz
do nas

Formularz kontaktowy