oex cursor rozwój

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży.

Specjalizujemy się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi, które świadczymy to m.in.: konsultanci sprzedaży, sampling produktów, programy konsumenckie, event marketing, merchandising, audyty retail i zarządzanie strukturami handlowymi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży.

Korzystamy z zaawansowanej technologii, którą dopasowujemy do systemów i procesów naszych Klientów. Dysponujemy siecią kilku tysięcy pracowników terenowych.  Współpracuje z nami ponad 50 firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Oex cursor nowa technologia

Jesteśmy laureatami prestiżowych wyróżnień:

 OEX Cursor ecovadisOEX Cursor outsourcing starsOEX Cursor gazele biznesuOEX Cursor diament miesiecznika forbes

oex cursor kariera

Doświadczenie.
Wiedza. Rozwój.

Oferujemy naszym Klientom wieloletnie doświadczenie w procesach wsparcia sprzedaży, ugruntowaną wiedzę pozwalającą na pełną analitykę danych pozyskanych w trakcie realizacji procesów sprzedażowych oraz kreatywne rozwiązania gwarantujące zrównoważony rozwój. Nasze usługi wsparcia sprzedaży oparte są na działaniu ekspertów z wielu dziedzin tak ,by przyniosły naszym Klientom jak największe korzyści.

OEX Cursor tworzą ludzie.

Możemy mieć dostęp do tysiąca narzędzi i najnowszej technologii, ale to właśnie ludzie i ich wiedza są kluczem do sukcesu.

Z OEX Cursor związany prawie całe życie. Na pierwszym miejscu stawia ludzi, bo to na nich oparte są działania firmy. Nieustannie optymalizuje ich pracę poprzez nowe technologie i nieszablonowe rozwiązania.

Przemysław Bogdański

CEO

Nowy członek zespołu OEX Cursor. Dołączyła z misją wniesienia świeżego spojrzenia na procesy operacyjne w celu wsparcia rozwoju segmentu Wsparcia Sprzedaży Grupy OEX. Z entuzjazmem podejmuje nowe wyzwania, chce się dzielić wiedzą i budować zaangażowanie zespołu.

Marta Towpik

member of the management board, financial director

W OEX Cursor od 2011 roku. Ekspertka w zakresie synergii usług wsparcia sprzedaży. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wdraża innowacyjne rozwiązania przy realizacji nieszablonowych projektów. Zawsze znajduje odpowiedzi na potrzeby klientów.
marta jeruzalski

Marta Jeruzalski

new business manager

W OEX Cursor od 2005 roku. Zdobywała doświadczenie przy kompleksowej obsłudze projektów i konkursów dla największych międzynarodowych marek. Uzyskała uprawnienia do nadzoru nad loteriami promocyjnymi. Obecnie odpowiada za koordynację realizacji usług z obszarów: Trade Support oraz Field Marketing.
agnieszka belusiak

Agnieszka Belusiak

group account director

W OEX Cursor od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania procesami terenowymi. Doskonale rozumie specyfikę pracy i wymagania klientów korporacyjnych. Z powodzeniem inicjuje i współtworzy dla nich strategie sprzedażowe.
tomasz staszczuk

Tomasz Staszczuk

group account director

W strukturach OEX Cursor od 2005 roku. Ekspert event i promotional trade marketingu oraz w kompleksowej realizacji programów lojalnościowych. Z powodzeniem zarządza projektami ambasadorów marek w modelu end2end.
przemysław rudy

Przemysław Rudy

group account director

Z OEX Cursor związany niemal od początku. Ekspert od zespołów dedykowanych, wyspecjalizowanych w sprzedaży określonych kategorii produktowych. Merytoryczny w myśleniu i metodyczny w działaniu. Skutecznie realizuje projekty dla różnorodnych branż od FMCG po Automotive.
paweł szymański

Paweł Szymański

project manager

W OEX Cursor od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami ze specjalistycznym personelem. Z powodzeniem realizuje kampanie promocyjne z udziałem konsultantów i doradców m.in. dla: farmacji, weterynarii, stomatologii czy kosmetologii.
jolanta dobrzyńska

Jolanta Dobrzyńska

account director

W życiu firmy od 2001 roku. Ekspert wsparcia sprzedaży dla segmentów: nowych technologii, elektroniki użytkowej oraz DIY. Zarządza specjalistycznymi zespołami dedykowanymi w zakresie sanitacji.
zbigniew puchała

Zbigniew Puchała

account director

W OEX Cursor od 2009 roku. Doświadczenie zdobywała przy realizacji akcji promocyjnych i samplingowych. Wielokrotnie organizowała targi i eventy, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby elastyczności i szybkiej reakcji na zmiany. Ekspertka od kampanii experience marketing.
ewelina chmielewska

Ewelina Chmielewska

account director

Z OEX Cursor od 2017 roku. Ekspert promotional trade marketingu w skali ogólnopolskiej. Z powodzeniem realizuje projekty ambasadorów marek w modelu end2end: począwszy od koncepcji, poprzez rekrutację, onboarding, logistykę, skończywszy na nadzorze nad prawidłowością rozliczeń fiskalnych.
mateusz wicha

Mateusz Wicha

account manager

W OEX Cursor od 2003 roku. Zdobywał doświadczenie przy regionalnej realizacji akcji promocyjnych, by następnie poszerzyć kompetencje o koordynację zespołów współdzielonych. Obecnie odpowiada za skuteczną realizację usług z obszarów: Trade Support oraz Field Marketing.
arkadiusz leszczyński

Arkadiusz Leszczyński

national director

Z OEX Cursor związany niemal od początku, bo od 2001 roku. Kompetentny manager z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Ekspert w zakresie realizacji i koordynacji regionalnych akcji promocyjnych.
dariusz karolczak

Dariusz Karolczak

regional director

W OEX Cursor od 2002 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze promotional trade marketingu. Zaangażowany społecznie w rozwój regionu. Optymizm i dążenie do realizacji celów jest jego głównym motorem napędowym.
łukasz kołodziejski

Łukasz Kołodziejski

regional director

W OEX Cursor jest od początku, a dokładnie rzecz ujmując nawet o 12 lat dłużej - pracował w innych podmiotach związanych z grupą OEX. Ekspert w zakresie realizacji i koordynacji usług inwentaryzacyjnych.
piotr szybajło

Piotr Szybajło

regional director

Związany z OEX Cursor od 2002 roku. Zdobywał doświadczenie przy regionalnej realizacji akcji promocyjnych. Dziś skutecznie realizuje projekty długo i krótkoterminowe zarówno z obszarów: Trade Support jak i Field Marketing.
mariusz wnukowski

Mariusz Wnukowski

regional director

W OEX Cursor od 2016 roku. Chociaż najmłodszy dyrektor regionalny w naszym zespole, równie kompetentny i jeszcze bardziej zdeterminowany do realizacji wyznaczonych celów. Ekspert w zakresie obsługi handlowej i merchandisingu.
mateusz dziubkiewicz

Mateusz Dziubkiewicz

regional director

W organizacji od 2003 roku prowadzi projekty sprzedażowe. Jako dyplomowany IODO z zaangażowaniem dba o bezpieczeństwo informacji i wspiera Zarząd w zakresie zarządzania ryzykiem.
kamil borkowksi

Kamil Borkowski

project manager

W OEX Cursor od 2018 roku. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie finansów, polityki podatkowej i strategii biznesowej. Na finanse patrzy pod kątem biznesowym trzymając się metody win-win.
przemysław czarnocki

Przemysław Czarnocki

finance manager

Radca prawny, zapewniający OEX Cursor skuteczną i profesjonalną pomoc prawną od 2018 roku. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, koncentrujący się nie na problemach, ale sposobach ich rozwiązywania.
katarzyna borkowska

Katarzyna Borkowska

attorney-at-law

W OEX Cursor od 2009 roku. Ekspertka zarządzania flotą dzieląca się doświadczeniem m.in. na Politechnice Warszawskiej. W administracji nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
katarzyna brener

Katarzyna Brener

administration and fleet director

Związana z Grupą OEX od 2016 roku. Ekspertka i konsultantka w zakresie rekrutacji, badania kompetencji i potencjału kandydatów do pracy oraz opracowywania procesów HR. Specjalizuje się w testach psychologicznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji.
ilona zdunek

Ilona Zdunek

HR manager

Zaufali nam m. in.:

logo bosch
bat logo
logo coca cola
logo dr oetker
logo lindt
logo makro
logo nestle
logo mars
logo shell
unilever
logo wawel

Już prawie 10 lat jesteśmy częścią grupy kapitałowej OEX, która jest jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.

oex logo

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej. Grupę OEX tworzy 12 spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski.