O nas

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży.

Specjalizujemy się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi, które świadczymy to m.in.: konsultanci sprzedaży, sampling produktów, programy konsumenckie, event marketing, merchandising, audyty retail i zarządzanie strukturami handlowymi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży.

Korzystamy z zaawansowanej technologii, którą dopasowujemy do systemów i procesów naszych Klientów. Dysponujemy siecią kilku tysięcy pracowników terenowych.  Współpracuje z nami ponad 50 firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Jesteśmy laureatami prestiżowych wyróżnień:

 OEX Cursor ecovadisOEX Cursor outsourcing starsOEX Cursor gazele biznesuOEX Cursor diament miesiecznika forbes

Doświadczenie.
Wiedza. Rozwój.

Oferujemy naszym Klientom wieloletnie doświadczenie w procesach wsparcia sprzedaży, ugruntowaną wiedzę pozwalającą na pełną analitykę danych pozyskanych w trakcie realizacji procesów sprzedażowych oraz kreatywne rozwiązania gwarantujące zrównoważony rozwój. Nasze usługi wsparcia sprzedaży oparte są na działaniu ekspertów z wielu dziedzin tak ,by przyniosły naszym Klientom jak największe korzyści.

OEX Cursor tworzą ludzie.

Możemy mieć dostęp do tysiąca narzędzi i najnowszej technologii, ale to właśnie ludzie i ich wiedza są kluczem do sukcesu.

Z OEX Cursor związany prawie całe życie. Na pierwszym miejscu stawia ludzi, bo to na nich oparte są działania firmy. Nieustannie optymalizuje ich pracę poprzez nowe technologie i nieszablonowe rozwiązania.

Przemysław Bogdański

CEO

W OEX Cursor od 2011 roku. Ekspertka w zakresie synergii usług wsparcia sprzedaży. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wdraża innowacyjne rozwiązania przy realizacji nieszablonowych projektów. Zawsze znajduje odpowiedzi na potrzeby klientów.

Marta Jeruzalski

new business manager

W OEX Cursor od 2005 roku. Zdobywała doświadczenie przy kompleksowej obsłudze projektów i konkursów dla największych międzynarodowych marek. Uzyskała uprawnienia do nadzoru nad loteriami promocyjnymi. Obecnie odpowiada za koordynację realizacji usług z obszarów: Trade Support oraz Field Marketing.

Agnieszka Belusiak

group account director

W OEX Cursor od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania procesami terenowymi. Doskonale rozumie specyfikę pracy i wymagania klientów korporacyjnych. Z powodzeniem inicjuje i współtworzy dla nich strategie sprzedażowe.

Tomasz Staszczuk

account director

Z OEX Cursor związany niemal od początku. Ekspert od zespołów dedykowanych, wyspecjalizowanych w sprzedaży określonych kategorii produktowych. Merytoryczny w myśleniu i metodyczny w działaniu. Skutecznie realizuje projekty dla różnorodnych branż od FMCG po Automotive.

Paweł Szymański

project manager

W OEX Cursor od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami ze specjalistycznym personelem. Z powodzeniem realizuje kampanie promocyjne z udziałem konsultantów i doradców m.in. dla: farmacji, weterynarii, stomatologii czy kosmetologii.

Jolanta Dobrzyńska

account director

W życiu firmy od 2001 roku. Ekspert wsparcia sprzedaży dla segmentów: nowych technologii, elektroniki użytkowej oraz DIY. Zarządza specjalistycznymi zespołami dedykowanymi w zakresie sanitacji.

Zbigniew Puchała

account director

W strukturach OEX Cursor od 2005 roku. Ekspert event i promotional trade marketingu oraz w kompleksowej realizacji programów lojalnościowych. Z powodzeniem zarządza projektami ambasadorów marek w modelu end2end.

Przemysław Rudy

account director

W OEX Cursor od 2009 roku. Doświadczenie zdobywała przy realizacji akcji promocyjnych i samplingowych. Wielokrotnie organizowała targi i eventy, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby elastyczności i szybkiej reakcji na zmiany. Ekspertka od kampanii experience marketing.

Ewelina Chmielewska

senior account manager

W strukturach OEX Cursor od 2015 roku. Ekspert w zakresie kompleksowej obsługi materiałów POS. Skutecznie realizuje projekty długo i krótkoterminowe obejmujące m.in.: logistykę, instalację, renowację, inwentaryzację materiałów mało i wielkogabarytowych.

Michał Majewski

senior account executive

Z OEX Cursor od 2017 roku. Ekspert promotional trade marketingu w skali ogólnopolskiej. Z powodzeniem realizuje projekty ambasadorów marek w modelu end2end: począwszy od koncepcji, poprzez rekrutację, onboarding, logistykę, skończywszy na nadzorze nad prawidłowością rozliczeń fiskalnych.

Mateusz Wicha

senior account executive

Z OEX Cursor związany od 2017 roku. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi do zbierania i agregacji danych raportowych. Ekspert projektów audytowych retailowych w tym tajemniczego klienta m.in. w kanałach specjalistycznych. Nadzoruje projekty merchandisingu stacjonarnego i mobilnego.

Krzysztof Kędzierski

senior account executive & data analyst

W OEX Cursor od 2003 roku. Zdobywał doświadczenie przy regionalnej realizacji akcji promocyjnych, by następnie poszerzyć kompetencje o koordynację zespołów współdzielonych. Obecnie odpowiada za skuteczną realizację usług z obszarów: Trade Support oraz Field Marketing.

Arkadiusz Leszczyński

national director

Z OEX Cursor związany niemal od początku, bo od 2001 roku. Kompetentny manager z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Ekspert w zakresie realizacji i koordynacji regionalnych akcji promocyjnych.

Dariusz Karolczak

regional director

W OEX Cursor od 2002 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze promotional trade marketingu. Zaangażowany społecznie w rozwój regionu. Optymizm i dążenie do realizacji celów jest jego głównym motorem napędowym.

Łukasz Kołodziejski

regional director

W OEX Cursor jest od początku, a dokładnie rzecz ujmując nawet o 12 lat dłużej - pracował w innych podmiotach związanych z grupą OEX. Ekspert w zakresie realizacji i koordynacji usług inwentaryzacyjnych.

Piotr Szybajło

regional director

Związany z OEX Cursor od 2002 roku. Zdobywał doświadczenie przy regionalnej realizacji akcji promocyjnych. Dziś skutecznie realizuje projekty długo i krótkoterminowe zarówno z obszarów: Trade Support jak i Field Marketing.

Mariusz Wnukowski

regional director

W OEX Cursor od 2016 roku. Chociaż najmłodszy dyrektor regionalny w naszym zespole, równie kompetentny i jeszcze bardziej zdeterminowany do realizacji wyznaczonych celów. Ekspert w zakresie obsługi handlowej i merchandisingu.

Mateusz Dziubkiewicz

regional director

W organizacji od 2003 roku prowadzi projekty sprzedażowe. Jako dyplomowany IODO z zaangażowaniem dba o bezpieczeństwo informacji i wspiera Zarząd w zakresie zarządzania ryzykiem.

Kamil Borkowski

project manager

W OEX Cursor od 2018 roku. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie finansów, polityki podatkowej i strategii biznesowej. Na finanse patrzy pod kątem biznesowym trzymając się metody win-win.

Przemysław Czarnocki

finance manager

Radca prawny, zapewniający OEX Cursor skuteczną i profesjonalną pomoc prawną od 2018 roku. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, koncentrujący się nie na problemach, ale sposobach ich rozwiązywania.

Katarzyna Borkowska

attorney-at-law

W OEX Cursor od 2009 roku. Ekspertka zarządzania flotą dzieląca się doświadczeniem m.in. na Politechnice Warszawskiej. W administracji nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Katarzyna Brener

administration and fleet director

W OEX Cursor od 2018 roku. Kreatywna kopalnia pomysłów, dba o dobrą komunikację w firmie. Social Media i internet nie mają przed nią tajemnic.

Karolina Tesarska

marketing and communication

Rozpoczęła współpracę z Grupą OEX w 2016 roku od stażu w programie „Kariera” Polskiej Rady Biznesu. W kolejnych latach rozwijała kompetencje w obszarze rekruracji, szkoleń i employer branding.

Ilona Zdunek

HR

Zaufali nam m. in.:

Już prawie 10 lat jesteśmy częścią grupy kapitałowej OEX, która jest jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej. Grupę OEX tworzy 12 spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Napisz
do nas

Formularz kontaktowy