Cursor edukuje studentów Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu logistyki e-commerce

Cursor wesprze merytorycznie program studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Słuchacze kierunku „Handel elektroniczny” dowiedzą się jak efektywnie zarządzać logistyką e-sklepu.

Studia, których pierwsza edycja wystartuje w drugiej połowie października 2013 roku, są skierowane do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu efektywnego wdrażania i prowadzenia projektów e-commerce. Grono wykładowców kierunku składa się przede wszystkim z praktyków, zajmujących się internetowym biznesem na co dzień. Kadrę uzupełniają naukowcy, zajmujący się badaniami tego obszaru gospodarki. Większość zajęć będzie prowadzona w formie warsztatów i ćwiczeń, dzięki czemu studenci zyskają wiedzę, którą będą mogli bezpośrednio wykorzystać w swojej działalności zawodowej.

Zajęcia z zakresu e-logistyki poprowadzi Grzegorz Wroniszewski, który w spółce Cursor odpowiada za zarządzanie i rozwój departamentu logistyki oraz e-commerce. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla największych koncernów, m.in. Unilever, Nestle, Coty, Johnson & Johnson, Sony, Philip Morris, Nutricia i Diageo. Jest autorem licznych publikacji eksperckich z obszaru logistyki i marketingu.

Logistyka jest niezwykle istotnym elementem e-biznesu. Często kształtuje wizerunek sklepu i tym samym wpływa na decyzje zakupowe internautów. Sprawne zarzadzanie tym obszarem może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu lub porażki przedsięwzięć e-commerce – powiedział Grzegorz Wroniszewski, group account director spółki Cursor.

Program studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego, wiodącą uczelnię niepubliczną w Polsce, składa się z trzech bloków tematycznych: podstawy e-commerce, zarządzanie handlem elektronicznym oraz instrumenty promocji w handlu elektronicznym. Partnerami kierunku są e-commerce Polska, Gemius oraz spółka Divante.

czytaj również

Tytuł Rzetelnego Outsourcera dla Cursor SA

Spółka Cursor zdobyła po raz drugi tytuł Rzetelnego Outsourcera. Wyróżnienie, przyznawane przez redakcję Outsourcing Magazine, trafia do najlepszych firm z sektora nowoczesnych usług…

WSZYSTKIE