Honorowe Walentynki w OEX Cursor

Z okazji Walentynek grupa ochotników OEX Cursor postanowiła zrobić dobry uczynek i oddać honorowo krew. Tego dnia było dużo emocji, dla części wolontariuszy był to pierwszy raz w tego typu wydarzeniu.

Wszyscy spotkali się rano w Centrum Krwiodawstwa i pod przewodnictwem najbardziej doświadczonego kolegi wypełnili niezbędne dokumenty. Następnym etapem były podstawowe badania laboratoryjne określające stan krwi kandydatów oraz wizyta u lekarza. Wszyscy przeszli ten test wzorowo. Następny krok to końcowe oddawanie krwi. Doświadczone pielęgniarki od każdego uczestnika pobrały 450 ml krwi. Wszyscy zasłużyli na nagrodę i odebrali pakiety czekolad dla uzupełnienia kalorii.

 

Jako OEX Cursor staramy się regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Decyzja o oddawaniu krwi była dobrowolna i cieszymy się, że mamy tak zaangażowane osoby w naszej firmie. Dziękujemy Cursorowym Honorowym Dawcom Krwi.

czytaj również

Projekt “Wzorowy Kierowca OEX Cursor”.

W trzecim kwartale poprzedniego roku uruchomiliśmy projekt „Wzorowy Kierowca OEX Cursor”, który ma na celu systematyczne nagradzanie osób mogących poszczycić się „czystą” historią…

Dzień Dziecka z OEX Cursor

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka odbywało się w niecodziennych okolicznościach. W OEX Cursor przeprowadziliśmy zbiórkę sprzętu sportowego. Pierwszego czerwca,…

WSZYSTKIE

Napisz
do nas

Formularz kontaktowy