Honorowe Walentynki w OEX Cursor

Z okazji Walentynek grupa ochotników OEX Cursor postanowiła zrobić dobry uczynek i oddać honorowo krew. Tego dnia było dużo emocji, dla części wolontariuszy był to pierwszy raz w tego typu wydarzeniu.

Oddawanie Krwi

Wszyscy spotkali się rano w Centrum Krwiodawstwa i pod przewodnictwem najbardziej doświadczonego kolegi wypełnili niezbędne dokumenty. Następnym etapem były podstawowe badania laboratoryjne określające stan krwi kandydatów oraz wizyta u lekarza. Wszyscy przeszli ten test wzorowo. Następny krok to końcowe oddawanie krwi. Doświadczone pielęgniarki od każdego uczestnika pobrały 450 ml krwi. Wszyscy zasłużyli na nagrodę i odebrali pakiety czekolad dla uzupełnienia kalorii.

 

Jako OEX Cursor staramy się regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Decyzja o oddawaniu krwi była dobrowolna i cieszymy się, że mamy tak zaangażowane osoby w naszej firmie. Dziękujemy Cursorowym Honorowym Dawcom Krwi.

czytaj również

Wyróżniamy najlepszych

Co łączy OEX Cursor i szkołę bezpiecznej jazdy? Już w październiku trzy osoby z nasoex-cursor-szkola-bezpiecznej-jazdyzych struktur terenowych będą miały okazję…

WSZYSTKIE