Wyjątkowe prezenty biznesowe – jak się wyróżnić i zdążyć na czas?

Prezenty świąteczne, zestawy pokazowe produktów, upominki wręczane za udział w wydarzeniach są dużym wyzwaniem z punktu widzenia ich organizacji i logistyki. Najczęściej prezenty przygotowywane są wewnętrznie przez działy zakupowe, ale także HR czy marketing. Jednakże lockdown i związana z nim praca zdalna w tym roku zdecydowanie utrudniają realizację tego zadania we własnym zakresie.

oex cursor prezenty biznesoweW ostatnim czasie odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania wśród naszych Klientów outsourcingiem tej usługi nie tylko w kontekście prezentów świątecznych, ale także wszelkiego rodzaju upominków, czy testowych zestawów produktów znajdujących się w ich portfolio. Wychodząc naprzeciw potrzebom świadczymy dla Klientów usługi z tej kategorii zarówno dla zbiorczych, jak i pojedynczych zamówień.

Nasza praca zaczyna się już na etapie kreowania pomysłów na zawartość i kompozycję paczek. Dzięki bogatemu portfolio kontrahentów i dostawców możemy zaproponować ciekawe produkty z każdej kategorii w cenach niedostępnych dla firm organizujących to we własnym zakresie. Zamawiamy lub produkujemy elementy składowe paczek wraz z ich opakowaniem. Nasze doświadczenie w zakresie marketing experience pozwala nam właściwie dopasować estetykę zawartości i opakowania do marki czy firmy. Kolejnym etapem procesu jest próbny unboxing, wg życzenia dostarczamy wzory, które Klient ocenia w biurze lub we własnym domu, co pozwala mu na podjęcie decyzji poprzedzonej osobistą weryfikacją proponowanych rozwiązań.

prezenty biznesoweZdejmujemy z Klienta ciężar zbierania ofert, negocjacji cen, nadzoru nad dostawami oraz weryfikacji ich zawartości, rozliczenia z dostawcami, obiegu dokumentów oraz finalnej kompletacji i dystrybucji paczek. Prezenty mogą być dostarczone w jedno wybrane przez Klienta miejsca, rozesłane bezpośrednio pod wskazane adresy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczone przez naszych Przedstawicieli Terenowych osobiście.

prezenty biznesowePrzygotowujemy paczki zarówno dla pracowników, ich dzieci, jak i dla kontrahentów naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co zapewnia unikatowość proponowanych kompozycji i ich opakowań. Nie posiadamy katalogu, z którego wybiera się powtarzalny zestaw, a w zamian badamy potrzeby Klienta, specyfikę projektu, a następnie proponujemy przygotowane specjalnie dla niego rozwiązanie. Takie podejście pozwala na personalizację upominków i sprawia, że są one bardziej atrakcyjne. Stawiamy na dopasowanie, jakość, funkcjonalność i trwałość finalnego produktu jakim jest prezent.

Wspomniany na początku lockdown przyczynił się do przeniesienia organizacji wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia czy targi do przestrzeni wirtualnej. Z pozoru uniemożliwia to wręczenie po ich zakończeniu upominków lub testowych zestawów produktów. W odpowiedzi na to wyzywanie proponujemy Klientom kompletację i dystrybucję tych materiałów bezpośrednio do domów/firm uczestników takich eventów, co pozwala naszym Partnerom na bezpośrednie dotarcie z produktem do każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu.

 

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach w tym zakresie!

 

Ewelina Chmielewska

 

Ewelina Chmielewska

Senior Account Manager

ewelina.chmielewska@cursor.pl

 

wizytówka jolanta dobrzyńska

 

Jolanta Dobrzyńska

account director

jolanta.dobrzynska@cursor.pl

czytaj również

Ambasador OEX Cursor 2022

W tym roku również wręczyliśmy statuetki Ambasadora OEX Cursor. Wśród 28 zgłoszonych osób nie było łatwo wybrać Laureatów. A tak…

Ambasador OEX Cursor 2020

Po raz kolejny zostali wybrania Ambasadorzy OEX Cursor. W tym roku tym tytułem zostały wyróżnione 3 osoby: Marta Zielińska Tomasz…

WSZYSTKIE