Pomagamy razem z Coca Cola i Fundacja po DRUGIE

W piątkowy poranek wolontariusze z OEX Cursor S.A. i Coca-Cola rozpoczęli niestandardowo dzień. Razem z fundacją po DRUGIE budowaliśmy mobilny punkt wsparcia. Ochotnicy postawili namiot i zbudowali meble z palet, dodając sobie siły przysmakami z grilla.

OEX Cursor coca cola csr

„Mamy gdzie spędzać czas – na podwórku stoi super namiot, który możemy ogrzać i który ochroni nas przed deszczem! Mamy na czym siedzieć, bo zbudowaliśmy własne meble z palet. Są też rośliny i nowa energia do działania.” – mówią podopieczni Fundacji.

Fundacja po DRUGIE zajmuje się pomocą młodzieży z problemami osobistymi, mierzącej się z bezdomnością, nie uczestniczącą w pełni w życiu społecznym. Obecny okres pandemii Covid-19 dla tych osób jest dodatkowym wyzwaniem. Kluczowa jest w ich przypadku aktywizacja, integracja i uczestniczenie w szeroko rozumianym życiu społeczności lokalnych, sportowych czy artystycznych – zarówno jako aktywnego uczestnika jak i widza.

czytaj również

Bezpieczny powrót akcji terenowych

Po czasie wstrzymanych przez COVID-19 działań promocyjnych coraz większa ilość naszych Klientów decyduje się na powrót do ich realizacji. Czas…

Ocena Satysfakcji Klienta 2023

W tegorocznych badaniach Oceny Satysfakcji Klienta, każdy udział w ankiecie miał ogromne znaczenie. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie. Każda wypełniona ankieta…

WSZYSTKIE