Pomagamy razem z Coca Cola i Fundacja po DRUGIE

W piątkowy poranek wolontariusze z OEX Cursor S.A. i Coca-Cola rozpoczęli niestandardowo dzień. Razem z fundacją po DRUGIE budowaliśmy mobilny punkt wsparcia. Ochotnicy postawili namiot i zbudowali meble z palet, dodając sobie siły przysmakami z grilla.

„Mamy gdzie spędzać czas – na podwórku stoi super namiot, który możemy ogrzać i który ochroni nas przed deszczem! Mamy na czym siedzieć, bo zbudowaliśmy własne meble z palet. Są też rośliny i nowa energia do działania.” – mówią podopieczni Fundacji.

Fundacja po DRUGIE zajmuje się pomocą młodzieży z problemami osobistymi, mierzącej się z bezdomnością, nie uczestniczącą w pełni w życiu społecznym. Obecny okres pandemii Covid-19 dla tych osób jest dodatkowym wyzwaniem. Kluczowa jest w ich przypadku aktywizacja, integracja i uczestniczenie w szeroko rozumianym życiu społeczności lokalnych, sportowych czy artystycznych – zarówno jako aktywnego uczestnika jak i widza.

czytaj również

Laureat tytułu “Dobra Firma”

Koniec 2020 roku był dla OEX Cursor bardzo pracowitym czasem podsumowań dwunastomiesięcznych działań. Pracę naszą docenił Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.…

WSZYSTKIE

Napisz
do nas

Formularz kontaktowy