Pomagamy razem z Coca Cola i Fundacja po DRUGIE

W piątkowy poranek wolontariusze z OEX Cursor S.A. i Coca-Cola rozpoczęli niestandardowo dzień. Razem z fundacją po DRUGIE budowaliśmy mobilny punkt wsparcia. Ochotnicy postawili namiot i zbudowali meble z palet, dodając sobie siły przysmakami z grilla.

OEX Cursor coca cola csr

„Mamy gdzie spędzać czas – na podwórku stoi super namiot, który możemy ogrzać i który ochroni nas przed deszczem! Mamy na czym siedzieć, bo zbudowaliśmy własne meble z palet. Są też rośliny i nowa energia do działania.” – mówią podopieczni Fundacji.

Fundacja po DRUGIE zajmuje się pomocą młodzieży z problemami osobistymi, mierzącej się z bezdomnością, nie uczestniczącą w pełni w życiu społecznym. Obecny okres pandemii Covid-19 dla tych osób jest dodatkowym wyzwaniem. Kluczowa jest w ich przypadku aktywizacja, integracja i uczestniczenie w szeroko rozumianym życiu społeczności lokalnych, sportowych czy artystycznych – zarówno jako aktywnego uczestnika jak i widza.

czytaj również

Grupa OEX łączy siły z firmą Multitex

Cursor S.A. rozszerzył swoją działalność przez włączenie w swoje struktury wybranych zasobów i kompetencji firmy Multitex, związanych z kompleksową produkcją gadżetów i produktów reklamowych…

WSZYSTKIE