OEX Cursor organizatorem konkursu konsumenckiego marki słodyczy Hibbi

Spółka z Grupy OEX odpowiada za kompleksową obsługę konkursu firmy Millano, właściciela marki Hibbi. To już 5 projekt konkursowy organizowany dla tego klienta przez OEX Cursor.

Wygraj z hibbi wycieczkę do disneylanduW ramach współpracy z Millano OEX Cursor zajmuje się realizacją i nadzorem nad prawidłowym przebiegiem konkursu promującego markę Hibbi. Spółka odpowiada jednocześnie za obsługę logistyczną, czyli dostarczenie nagród do odbiorców, działania formalno – prawne oraz rozliczenia podatkowe. W gestii OEX Cursor znajduje się także obsługa procesu reklamacji oraz zakup nagród.

Konkurs wystartował 1 września i potrwa do końca października 2018 roku. Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać zakupu dwóch dowolnych produktów marki Hibbi, wypełnić formularz na stronie www.hibbi.pl oraz przesłać pracę na temat przygód hipopotama Hibbiego. Na zwycięzców czeka wyjazd do Disneylandu, elektryczne deskorolki i plecaki Hibbi.

Hibbi to marka słodyczy czekoladowych dla dzieci należąca do Millano Group. Grupa, obecna na rynku od 35 lat, jest także właścicielem marek Baron, Pomorzanka, Millato oraz Elitchoco.

czytaj również

Podsumowanie roku na rynku outsourcingu sprzedaży

Coraz więcej firm decyduje się na delegowanie na zewnątrz zadań związanych z procesami sprzedaży. Na rynku wygrywają dostawcy usług stawiający na inwestycje w infrastrukturę i technologie. To właśnie…

WSZYSTKIE