Ambasador OEX Cursor 2022

W tym roku również wręczyliśmy statuetki Ambasadora OEX Cursor.

Wśród 28 zgłoszonych osób nie było łatwo wybrać Laureatów.

A tak o Laureatach wypowiadają się koledzy i koleżanki z pracy:

Tomasz Zarzycki:

„Bezsprzecznie wybijająca się postać w strukturze TRS. Skuteczny w realizacji celów projektowych. Przoduje we wszystkich rankingach projektowych i zdobywa nagrody. KPI niemal zawsze na osiąga w 100%. Godny zaufania i ceniony za wiedzę i zaangażowanie. Wskazywany przez accountów do testowania nowych rozwiązań systemowych. Zawsze pomocny w ramach regionu i poza nim. Dzieli się dobrymi prakykami, które sam stosuje. Jako człowiek skromny i pracowity. Oprócz tego kocha zwierzęta i aktywnie pomaga w schronisku w Tomarynach.”

Piotr Szybajło:

„Piotr od lat dzielnie reprezentuje firmę, mimo wielu sytuacji stresowych i natłoku pracy nadal aktywnie i osobiście uczestniczy w naszych realizacjach. Jako jedyny Dyrektor jeździ po marketach, kontroluje, motywuje personel oraz publikuje wpisy, zdjęcia na grupach projektowych w każdy weekend. Zawsze można na niego liczyć, nie ważne jaka jest pora czy dzień tygodnia. Piotr ma bardzo dużą wiedzę, którą się dzieli z innymi i dostarcza często cenne argumenty dla Klientów związane z realizacją.”

Krzysztof Kędzierski:

„Nieustannie dąży do znalezienia rozwiązań problemów, z którymi boryka się w swojej pracy zawodowej on sam, jak również inni pracownicy. Pomysłowy i zaangażowany, co przekłada się na konkretne wyniki biznesowe i zadowolenie klientów. Samodzielny w organizacji pracy, skuteczny i profesjonalny w podejmowanych działaniach. Chętnie pomaga każdemu, nie tylko na gruncie zawodowym, ale również prywatnym. Krzysztof angażuje się w zbiórki charytatywne np. Qurier św. Mikołaja czy Szlachetna Paczka. Dostaje niezwykle pozytywny feedback dot. współpracy od klientów, koleżanek i kolegów z zespołu TRS, jak i innych zespołów oraz pracowników terenowych.”

Wybrane osoby wyróżniały się na tle pozostałych wyjątkową postawą i pomocnym nastawieniem do współpracowników.

Gratulujemy!

czytaj również

Customer Experience w Coca Cola

Z perspektywy klienta zlecającego usługę merchandisngu, biorąc pod uwagę całą zmienność i złożoność, z którą mamy do czynienia obecnie na…

„Specjalistów jest wielu. Ekspert jest jeden.”

Nasza flotowa reprezentacja: Asia, Jurek i Michał biorą udział w plebiscycie na „Eksperta Flotowego”. W najbliższych miesiącach będą uczestniczyli w wyjątkowych i innowacyjnych szkoleniach m.in. z zakresu: zagadnień…

WSZYSTKIE