Cursor uczestnikiem akcji Qurier Świętego Mikołaja

Cursor już po raz drugi przyłączył się do akcji Qurier Świętego Mikołaja, organizowanej przez Fundację Przyjaciółka. W ramach inicjatywy pracownicy spółki przygotowują świąteczne upominki dla dzieci z różnych zakątków Polski.

Qurier Świętego Mikołaja Cursor

Qurier Świętego Mikołaja Cursor

Akcja ma na celu spełnianie marzeń dzieci uczęszczających do placówek wsparcia dziennego. Dzieci te na co dzień borykają się z biedą, problemami alkoholowymi i bezrobociem rodziców, brakiem akceptacji szkolnej i ogromnymi zaległościami w edukacji. Często tylko dzięki świetlicom dzieci jedzą ciepły posiłek, odrabiają systematycznie lekcje, mogą pobawić się spokojnie i poczuć radość dzieciństwa. Wychowawcy dają dzieciom serce, czas i cieszą się każdym ich sukcesem.

W 2015 roku Cursor wspiera Świetlicę Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu.

W 2014 roku spółka Cursor po raz pierwszy wsparł akcję Qurier Świętego Mikołaja. Spółka przyłączyła się także do Szlachetnej Paczki, organizowanej przez Fundację Wiosna.

czytaj również

OEX Cursor dla ZGN Wola

Na przełomie marca i kwietnia wolontariusze z OEX Cursor przy wsparciu Warszawskiego ZOO i kina Helios zorganizowali atrakcje dla dzieci…

Ocena Satysfakcji Klienta 2020

W OEX Cursor zależy nam na nieustannym rozwoju i podnoszeniu jakości świadczonych usług. Raz w roku przeprowadzamy Badanie Satysfakcji Klienta.…

WSZYSTKIE