Cursor wyróżniony w rankingu „Diamenty Forbesa”

Cursor znalazł się na 66. miejscu mazowieckiej listy Diamentów miesięcznika „Forbes” oraz 228. miejscu listy krajowej. Spółka w latach 2009 – 2011 zwiększyła przychody o ponad 30 proc.

To siódma edycja rankingu przygotowana przez prestiżowy miesięcznik oraz wywiadownię Bisnode (dawniej Dun & Bradstreet Poland). Laureaci „Diamentów Forbesa” zostali wyłonieni ze wszystkich firm w Polsce, które osiągnęły minimum 5 mln złotych przychodów. Pominięto banki i inne instytucje finansowe, ze względu na różnice w kategoriach bilansowych.

„Dynamiczny rozwój spółki Cursor jest możliwy, dzięki systematycznemu poszerzaniu portfolio usług z zakresu outsourcingu wsparcia sprzedaży i marketingu oraz synergii produktowej w ramach Grupy Outsourcing Experts. Jesteśmy partnerem zarówno globalnych koncernów, jak i rodzimych firm średniej wielkości. Naszą przewagą jest elastyczność i reagowanie na potrzeby klientów” – tłumaczy Artur Wojtaszek, prezes zarządu spółki Cursor.

W opracowaniu rankingu wzięto pod uwagę rentowność spółek (wskaźniki EBIT oraz ROA), ich płynność bieżącą, brak zaległości w płatnościach oraz dodatni wynik finansowy w ciągu ostatnich trzech lat. Dane do analizy pochodziły z raportów finansowych złożonych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wysoka pozycja w rankingu Diamentów miesięcznika „Forbes” jest kolejnym wyróżnieniem dla spółki z Grupy Outsourcing Experts. 24 stycznia 2013 r. tytuł Gazeli Biznesu dziennika „Puls Biznesu” zdobyła firma ArchiDoc, lider w outsourcingu zarządzania dokumentami i procesów back-office.

Działalność Grupy OEX oparta jest na doświadczeniu i kompetencjach poszczególnych spółek holdingu. Nagrody i certyfikaty przez nie uzyskane są potwierdzeniem wiarygodności biznesowej całego holdingu.

czytaj również

Dzień Ziemi

W tym roku Dzień Ziemi musieliśmy świętować w nieco inny sposób. Każda zmiana zaczyna się od małego kroku – to…

Grupa OEX łączy siły z firmą Multitex

Cursor S.A. rozszerzył swoją działalność przez włączenie w swoje struktury wybranych zasobów i kompetencji firmy Multitex, związanych z kompleksową produkcją gadżetów i produktów reklamowych…

WSZYSTKIE