Zrealizowaliśmy dla Banku BNP Paribas ogólnopolską akcję wprowadzenia do sprzedaży starterów kont bankowych na stacjach Shell.

OEX Cursor w 6 dni zapewnił właściwą ekspozycję materiałów marketingowych Banku BNP Paribas oraz starterów bankowych. W wyniku projektu klienci kilkuset stacji Shell od października 2020 r. mają dostęp do startera, a dzięki temu możliwość otworzenia konta w banku BNP Paribas bez konieczności wizyty w oddziale.

Konsumenci coraz częściej wybierają punkty convenience a ich rola wśród formatów handlowych rośnie. OEX Cursor, spółka z Grupy OEX, od lat rozwija swoje kompetencje w zakresie usług świadczonych w sklepach niezależnych, małych i średnich formatach handlowych takich jak stacje benzynowe, apteki czy punkty usługowe. Bank BNP Paribas to kolejny klient spółki, który wprowadza swoje produkty w tego rodzaju punktach.

Na stacjach benzynowych działamy już od kilkunastu lat. Kluczem do sukcesu jest szybkość i precyzja wykonania usługi. W aktualnej sytuacji kluczowe również było bezpieczne przeprowadzenie czynności na stacji. Do projektu zaangażowaliśmy ponad 50 osób, które wykonały na miejscu montaż standu oraz zapewniły właściwą ekspozycję starterów bankowych, a także materiałów marketingowych, takich jak ulotki i naklejki podłogowe. Zadbaliśmy o odpowiednie standardy i wytyczne Banku BNP Paribas w zakresie brandingu – powiedziała Agnieszka Belusiak, Group Account Director OEX CURSOR S.A.

W ramach dalszej współpracy z OEX Cursor planowane jest m. in. przeprowadzenie akcji kontrolnej, która ma sprawdzić czy startery są prawidłowo eksponowane a materiały marketingowe stosowane zgodnie z wytycznymi.

Starter bankowyJesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia akcji. Zależało nam na wysokiej jakości realizacji projektu i to się udało. Warto pamiętać, że jako pierwszy bank w Polsce postawiliśmy na sprzedaż naszych starterów w takiej formie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klienta i jest dostępne bez konieczności wizyty w Banku. Implementacja produktu przebiegła wzorowo – powiedział Daniel Miętus, Manager komunikacji marketingowej w Banku BNP Paribas.

Zakupiony starter zachęca ofertą cashback, tj. 10% zwrotem na kartę za zakupy dokonane na stacjach SHELL. Konsument może zarejestrować kartę poprzez aplikację mobilną i otworzyć konto w Banku BNP Paribas bez dodatkowych opłat. Wszelkie przydatne informacje są dostępne razem z produktem w formie ulotki – pakietu informacyjnego.

czytaj również

WSZYSTKIE