Zrealizowaliśmy dla Banku BNP Paribas ogólnopolską akcję wprowadzenia do sprzedaży starterów kont bankowych na stacjach Shell.

OEX Cursor w 6 dni zapewnił właściwą ekspozycję materiałów marketingowych Banku BNP Paribas oraz starterów bankowych. W wyniku projektu klienci kilkuset stacji Shell od października 2020 r. mają dostęp do startera, a dzięki temu możliwość otworzenia konta w banku BNP Paribas bez konieczności wizyty w oddziale.

Konsumenci coraz częściej wybierają punkty convenience a ich rola wśród formatów handlowych rośnie. OEX Cursor, spółka z Grupy OEX, od lat rozwija swoje kompetencje w zakresie usług świadczonych w sklepach niezależnych, małych i średnich formatach handlowych takich jak stacje benzynowe, apteki czy punkty usługowe. Bank BNP Paribas to kolejny klient spółki, który wprowadza swoje produkty w tego rodzaju punktach.

Na stacjach benzynowych działamy już od kilkunastu lat. Kluczem do sukcesu jest szybkość i precyzja wykonania usługi. W aktualnej sytuacji kluczowe również było bezpieczne przeprowadzenie czynności na stacji. Do projektu zaangażowaliśmy ponad 50 osób, które wykonały na miejscu montaż standu oraz zapewniły właściwą ekspozycję starterów bankowych, a także materiałów marketingowych, takich jak ulotki i naklejki podłogowe. Zadbaliśmy o odpowiednie standardy i wytyczne Banku BNP Paribas w zakresie brandingu – powiedziała Agnieszka Belusiak, Group Account Director OEX CURSOR S.A.

W ramach dalszej współpracy z OEX Cursor planowane jest m. in. przeprowadzenie akcji kontrolnej, która ma sprawdzić czy startery są prawidłowo eksponowane a materiały marketingowe stosowane zgodnie z wytycznymi.

Starter bankowyJesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia akcji. Zależało nam na wysokiej jakości realizacji projektu i to się udało. Warto pamiętać, że jako pierwszy bank w Polsce postawiliśmy na sprzedaż naszych starterów w takiej formie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klienta i jest dostępne bez konieczności wizyty w Banku. Implementacja produktu przebiegła wzorowo – powiedział Daniel Miętus, Manager komunikacji marketingowej w Banku BNP Paribas.

Zakupiony starter zachęca ofertą cashback, tj. 10% zwrotem na kartę za zakupy dokonane na stacjach SHELL. Konsument może zarejestrować kartę poprzez aplikację mobilną i otworzyć konto w Banku BNP Paribas bez dodatkowych opłat. Wszelkie przydatne informacje są dostępne razem z produktem w formie ulotki – pakietu informacyjnego.

czytaj również

Biegniemy dla Ukrainy

Weekend po świętach wielkanocnych okazał się być idealnym czasem do sportowej mobilizacji. Pracownicy OEX Cursor oraz przyjaciele firmy przez dwa…

CX OEX Summit

Konferencja CX OEX Summit już za nami, ale w OEX Cursor S.A. nie zwalniamy tempa. Punktem wyjścia do tematów paneli…

WSZYSTKIE