OEX Cursor ujawnia dane środowiskowe za pośrednictwem CDP

OEX Cursor S.A. zwiększył swoje zaangażowanie w przejrzystość środowiskową, ujawniając swój wpływ na środowisko za pośrednictwem CDP – globalnej organizacji non-profit, która prowadzi wiodącą na świecie platformę ujawniania informacji środowiskowych.

Dane OEX Cursor zostaną dodane do najbardziej kompleksowego wykazu samodzielnie zgłaszanych danych środowiskowych na świecie.

Ujawniając dane za pośrednictwem CDP, OEX Cursor jest gotowy odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na przejrzystość środowiskową ze strony instytucji finansowych, klientów i decydentów.

W swoim oświadczeniu OEX Cursor podzielił się między innymi informacjami na temat: wykorzystywania wyłącznie ekologicznych źródeł energii, wewnętrznych inicjatyw ograniczających emisję gazów cieplarnianych, w tym oszczędności papieru.

Pełna lista firm ujawniających dane za pośrednictwem CDP

czytaj również

Qurier Świętego Mikołaja

W tym roku również elfy z OEX Cursor pomogły Świętemu Mikołajowi. Udało się nam uszczęśliwić kolejne dzieciaki i spełnić ich…

Dzień Dziecka z OEX Cursor

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka odbywało się w niecodziennych okolicznościach. W OEX Cursor przeprowadziliśmy zbiórkę sprzętu sportowego. Pierwszego czerwca,…

WSZYSTKIE