OEX Cursor dla ZGN Wola

Na przełomie marca i kwietnia wolontariusze z OEX Cursor przy wsparciu Warszawskiego ZOO i kina Helios zorganizowali atrakcje dla dzieci z ośrodka pomocy ZGN Wola w Warszawie. Planowane wydarzenia zajęły dwa dni wypełnione atrakcjami nie tylko dla najmłodszych.

Cursor zoo

W ostatni dzień marca grupa 33 osób miała okazję odwiedzić Warszawskie ZOO. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Trade Support z OEX Cursor udało się zapewnić bezpieczny i bezpłatny przejazd z ośrodka w docelowe miejsce. Wszyscy wolontariusze z zapałem oprowadzali grupę po zimowej trasie zwiedzania ogrodu zoologicznego oraz pomogli w skorzystaniu ze wszystkich dostępnych atrakcji. Mimo chłodnej pogody, zarówno dzieci jaki i dorośli, z wielką uwagą oglądali wybiegi lwów, słoni i żyraf. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również ptaszarnia i basen z hipopotami. W trakcie spaceru, zarówno dzieciom, jak i dorosłym został zapewniony ciepły posiłek, napoje oraz drobne przekąski. Dla grupy został przygotowany mini-przewodnik po ZOO w języku ukraińskim z opisem trasy, co pozwoliło na sprawne zwiedzanie i ułatwiło komunikację.

Cursor zoo

Tydzień później wraz z kinem Helios został zorganizowany seans filmowy dla dzieci z Ukrainy oraz ich opiekunów.  Tym razem grupa zainteresowanych liczyła aż 58 osób. Również w tym przypadku zorganizowano transport dla całej grupy z ośrodka do kina Helios w Blue City. Na dzieci i dorosłych czekał ciepły popcorn zapewniony przez kino, a także wata cukrowa i zwierzątka z balonów, których organizacją zajął się OEX Cursor. Dzieci wraz z opiekunami śledziły perypetie bohatera bajki ЩОСЬ НЕ ТАК З РОНОМ (tłum. Ron Usterka). Po seansie cała grupa udała się na ciepły posiłek w ulubionej restauracji.

Cursor zoo

OEX Cursor jest zaangażowany w wiele akcji charytatywnych dotyczących Ukrainy oraz innych wydarzeń pomocowych. Działanie w duchu odpowiedzialności społecznej jest jedną z wyznawanych przez nas wartości, którą staramy się wplatać w codzienne funkcjonowanie firmy.

 

 

 

 

czytaj również

O systemach wsparcia sprzedaży

Optymalizując procesy obsługi retail dla naszych klientów jesteśmy w stanie ograniczyć koszty nawet o 30 proc. bez utraty przychodów z rynku, a nawet zwiększając…

OEX Cursor na Baikal Ice Marathon

W OEX Cursor mamy ludzi z rozmaitymi pasjami. Cenimy różnorodność charakterów oraz zainteresowań i wszystkim kibicujemy przy nowych wyzwaniach. Nasz…

WSZYSTKIE