Ambasador OEX Cursor 2023

W tegorocznym plebiscycie na Ambasadora OEX Cursor 2023 pracownicy wykazali bardzo wysoką aktywność w procesie głosowania. Dziękujemy za udział w tym ważnym wydarzeniu. Spośród 30 nominowanych osób, trzy zostały wyróżnione tytułem Ambasadora OEX Cursor. Osoba zasługująca na ten tytuł wyróżnia się nie tylko wyjątkową skutecznością w wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych, lecz także wykazuje się empatią, gotowością do udzielania pomocy oraz aktywnym zaangażowaniem społecznym. Jest uczestnikiem lub inicjatorem działań, które przyczyniają się do promocji firmy oraz budowania pozytywnego wizerunku wśród klientów, partnerów biznesowych i kolegów z pracy. W tym roku zaszczytne tytuły Ambasadorów przyznano następującym osobom:

Karolina Galinowska

Michał Ostatek

Kamil Pawłowski

Gratulujemy!

Poniżej przedstawiamy krótkie wypowiedzi współpracowników na temat laureatów:

Kamil Pawłowski:

„W sposób etyczny wspiera współpracowników w Katowicach, Łodzi i w Warszawie. Kamil poświęca swój czas na inicjatywy dotyczące wszystkich pracowników. Jest precyzyjny i skuteczny w działaniach. Człowiek, na którego zawsze można liczyć.”

Michał Ostatek

„Zaangażowany wizerunkowo i zawodowo w OEX Cursor. Jest dobrym kierownikiem i człowiekiem. Pomocny w każdej sytuacji, zawsze szczery i uśmiechnięty.”

Karolina Galinowska

„Zawsze pomocna i zaangażowana. Przy wykonywaniu pracy liczy się dla niej nie tylko wynik ale i w dużej mierze czynnik ludzki, co przekłada się na stabilność jej zespołów i dobre relacje a to z kolei podnosi motywacje do pracy i wyniki.”

czytaj również

Dzień Dziecka z OEX Cursor

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka odbywało się w niecodziennych okolicznościach. W OEX Cursor przeprowadziliśmy zbiórkę sprzętu sportowego. Pierwszego czerwca,…

Cursor wspiera 40-lecie marki VisolVit

Cursor organizuje cykl wydarzeń edukacyjnych z okazji 40 urodzin marki witamin VisolVit. Działania promujące kształtowanie postawy prozdrowotnej zostaną skierowane do…

WSZYSTKIE