20-lecie OEX Cursor

2021 rok jest dla nas czasem wyjątkowym. 20 lat temu pojawiliśmy się na rynku jako firma Cursor. Od początku systematycznie rozwijamy się i uczestniczymy aktywnie w rozwoju biznesu naszych klientów. Okrągły jubileusz był okazją do życzeń i wspomnień początków działalności firmy.

Podczas uroczystej kolacji wyróżnione zostały osoby pracujące w OEX Cursor od wielu lat. Jedną z naszych kluczowych wartości są pracownicy. Niektórzy z nas budują markę niemal od początku istnienia. W czterech kategoriach stażu pracy wyróżniliśmy aż 43 osoby.

podziękowanie za 5 letnią współprace

Chcielibyśmy jeszcze raz pogratulować wszystkim uczestnikom wydarzenia, jak i pracownikom związanym z OEX Cursor od 5-ciu, 10-ciu, 15-stu oraz 20-stu lat. Jedne z wartości, którymi kierujemy się w biznesie są pracownicy oraz trwałe relacje, co potwierdza wieloletni staż pracy tylu wartościowych osób.

Gala jubileuszowa stanowiła swoiste podsumowanie dotychczasowych osiągnieć jakimi może pochwalić się OEX Cursor. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kreowanie nowatorskich konceptów wsparcia sprzedaży i tworzenie nieszablonowych rozwiązań dla naszych klientów.

 

czytaj również

WSZYSTKIE