Cursor i CQN oferują nowy sposób zwiększania sprzedaży

Cursor dzięki współpracy z firmą ClickQuickNow (CQN) oferuje klientom obsługę sprzedaży w modelu end-to-end: od pozyskania konsumenta do podpisania umowy. Usługa jest realizowana w modelu rozliczenia za efekt (success fee).

Ze świeżo wprowadzonej oferty korzysta już jeden z największych operatorów telefonii komórkowej, stacjonarnej i Internetu w Polsce oraz instytucja finansowa, będąca liderem w bankowości elektronicznej. W tym modelu odbiorcom końcowym sprzedawane są karty kredytowe i dostęp do Internetu. Obecnie w trakcie uruchamiania są projekty dla kolejnych kontrahentów.

W ramach konsorcjum Cursor odpowiada za kontakt z potencjalnymi klientami, którzy wypełnią formularz na stronie internetowej ekskluzywne-oferty.pl (w ciągu kilkunastu minut od rejestracji w serwisie) oraz za sprzedaż wybranej przez użytkownika oferty. Następnie, dzięki rozbudowanej sieci pracowników terenowych, spółka z Grupy OEX dostarczać będzie umowy lub/i produkty bezpośrednio do odbiorców.

W gestii ClickQuickNow znajduje się przygotowanie przekazów marketingowych do stargetowanych kampanii oraz zarządzanie dedykowaną stroną internetową do pozyskiwania danych osób zainteresowanych konkretną ofertą. CQN wykorzystuje do tego geotargetowane kampanie e-mail, SMS oraz reklamy w Internecie i telewizji.

„Cursor i CQN wspólnie oferują usługę, dzięki której firmy pozyskują klientów bez ponoszenia kosztów stałych. Jednocześnie nie muszą koordynować poszczególnych etapów procesu sprzedażowego. Nasza oferta jest skutecznym rozwiązaniem często spotykanego problemu, jakim jest niska jakość dostępnych na rynku sprofilowanych baz danych. CQN jako pierwsza firma w Polsce oferuje leady marketingowe pozyskiwane na żywo i na zamówienie. Wykorzystanie potencjału Grupy Outsourcing Experts umożliwia dodatkowo rozszerzenie usługi o obsługę kolejnych procesów, takich jak zarządzanie umowami i ich archiwizację” – powiedział Artur Wojtaszek, prezes zarządu spółki Cursor i wiceprezes Outsourcing Experts.

ClickQuickNow to założona w 2009 r. firma zajmująca się innowacyjnym performance marketingiem w pozyskiwaniu leadów na zamówienie. Spółka posiada obecnie największą bazę konsumencką w Polsce, liczącą ponad 2,7 mln aktualnych rekordów osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w tym środkami komunikacji elektronicznej, od podmiotów trzecich.

czytaj również

WSZYSTKIE

Napisz
do nas

Formularz kontaktowy